„Puchar Śląska”- dobry występ naszych reprezentantów! | OKSWiM

„Puchar Śląska”- dobry występ naszych reprezentantów!

Bowling:

Turniej bowlingowy w ramach „Pucharu Śląska” odbył się w Katowicach.

Najlepiej spisała Zofia Sarnacka, która w kategorii B3 kobiet zajęła pierwsze miejsce, Janina Szymańska w kategorii B2 kobiet była druga, natomiast Jolanta Pazurkiewicz w kategorii B3 była piąta.

Puchar Śląska wyniki bowling B1,B2,B3 kobietDobrze spisali się również nasi panowie. Mietek Kontrymowicz w kategorii B2 jak zwykle był pierwszy. Pozostali startowali w kategorii B3 i uplasowali się w czołówce: Krzysztof Huszca był 4, Dominik Czyż 5, a Piotr Miś 8.

Puchar Śląska wyniki bowling B1,B2,B3 mężczyznProwadzona była również klasyfikacja drużynowa. W niej, obie nasze ekipy zajęły drugie miejsce. W kategorii kobiet Janka Szymańska i Zosia Sarnacka, a w kategorii mężczyzn Mietek Kontrymowicz i Krzysztof Huszcza.

Puchar Śląska wyniki bowling drużuny kobiet i mężczyzn

Kręgle klasyczne:

Nasi reprezentanci znakomicie spisali się na międzynarodowym turnieju w kręglach klasycznych o „Puchar Śląska”, który odbył się w Łaziskach Górnych. Mietek Kontrymowicz zajął pierwsze miejsce w kategorii B2 mężczyzn, a Zofia Sarnacka była trzecia w kategorii B3 kobiet.