Zarząd | OKSWiM

Zarząd

Harkowski Krzysztof

Harkowski Krzysztof Prezes

Jest prezesem Klubu od 2021 r. Przejął tę rolę po zmarłym założycielu i wieloletnim Prezesie Klubu Piotrze Łożyńskim. W młodości szachista zdobywający medale juniorskie dla Klubu, a od 2012 roku pracownik Klubu.

Kontrymowicz Mieczysław

Kontrymowicz Mieczysław Wiceprezes

Mieciu jest naszym wybitnym zawodnikiem, który od początku istnienia Klubu zdobywa wiele medali w różnych dyscyplinach m.in.: bowlingu, kręglach klasycznych, strzelectwie laserowym i pneumatycznym oraz kajakarstwie. Ostatnim jego międzynarodowym sukcesem było zdobycie srebrnego medalu w drużynie podczas Mistrzostw Europy w kręglach klasycznych, które odbyły się w Chorwacji w 2016 roku. Obecnie opiekuje się w naszym Klubie sekcją bowlingową i kręglami klasycznymi.

Raczyńska Katarzyna

Raczyńska Katarzyna Sekretarz

Kasia jest związana z Klubem od bardzo wielu lat. Już w przeszłości była członkiem naszego Zarządu, a w 2021 roku została wybrana po raz kolejny. Opiekuje się sekcją showdown, sama prónbujac swoich sił w tej dyscyplinie sportu. Zawsze uśmiechnięta i pomocna, możemy liczyć na jej pomoc we wszelkich kwestiach.

Ruszkiewicz Krzysztof

Ruszkiewicz Krzysztof Skarbnik

Krzychu objął stanowisko skarbnika Klubu. Od niedawna jest członkiem naszego stowarzyszenia, a jego osiągnięcia w strzelectwie pneumatycznym już budzą podziw i zachwyt. Jest on członkiem kadry narodowej z wieloma sukcesami na koncie. W listopadzie 2016 roku na Mistrzostwach Świata, które odbyły się w naszym mieście zdobył złoty i dwa srebrne medale. W każdy wtorek i czwartek dla członków klubu prowadzi treningi ze strzelectwa laserowego. Zawsze służy swoją pomocą w kwestii informatyzacji i nowinek technologicznych. Uznawany jest za główne źródło informacji o nadchodzących wydarzeniach sportowych.

Miętkiewicz Kamil

Miętkiewicz Kamil Członek Zarządu

Kamil jest w Klubie już od 2009 roku i ma w nim najdłuższy staż pracy. Jego wieloletnia praca została nagrodzone przez członków stowarzyszenia wyborem do naszego Zarządu w 2021 roku. Kamil wykonuje bardzo odpowiedzialną, a niedostrzegalną pracę gdyż odpowiada w Klubie za wszelkie sprawy związane z ZUS, oraz Urzędem Skarbowym, z czego wywiązuje się znakomicie. Ponadto Kamil zbiera zgłoszenia naszych zawodników, a następnie wysyła ich na zawody w najdalsze zakątki naszego kraju. Skrupulatnie notuje ich wyniki i prowadzi statystykę zdobytych przez nich medali. Obecny na wszelkich organizowanych przez Klub imprezach w roli „obsługi technicznej”. Zawsze pomocny i uśmiechnięty, oprócz rzadkich przypadków kiedy „ma teraz pilne” 🙂

 

Organem kontrolnym w naszym Klubie jest Komisja Rewizyjna. Jej obecni członkowie są związani z Klubem od samego początku, czuwają, aby nie było żadnych nieprawidłowości. W bieżącej kadencji w skład Komisji wchodzą: przewodniczącą jest Alicja Bielecka, zastępcą przewodniczącego Andrzej Rekosz, a Członkiem Komisji Tomasz Stopierzyński.