Projekt „Z Ciemności na Sportowy Olimp” – komunikat | OKSWiM

Projekt „Z Ciemności na Sportowy Olimp” – komunikat

Klub Łuczniczka Bydgoszcz zaprasza do udziału w projekcie:

KOMUNIKAT INFORMACYJNY „Z CIEMNOŚCI NA SPORTOWY OLIMP”

Projekt zakłada przeprowadzenie w 2017 r. cyklu pięciu imprez, zawodów sportowych o zasięgu ogólnopolskim dla osób z dysfunkcją wzroku. Turnieje rozegrane zostaną w następujących dyscyplinach: szachy/warcaby 100-polowe, showdown, nordic walking, bowling oraz strzelectwo sportowe. Zaplanowane działania pozwolą na zgromadzenie niewidomych i niedowidzących sportowców z całego kraju. Dzięki udziałowi w projekcie beneficjenci będą mogli podnieś swoją sprawność, poziom sportowy, a także przełamać bariery i nawiązać nowe znajomości.

I. ORGANIZATOR: Pomorsko-Kujawski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących „ŁUCZNICZKA” w Bydgoszczy.

II. CEL: Wzrost aktywności społecznej i życiowej beneficjentów projektu oraz poprawa ogólnej kondycji oraz formy sportowej osób z dysfunkcją wzroku.

III. UCZESTNICTWO: Projekt kierowany jest do osób legitymujących się znacznym, bądź umiarkowanym stopniem niepełnosprawności z tytułu dysfunkcji wzroku.

IV. Zakwaterowanie i wyżywienie: Wszystkim uczestnikom projektu w trakcie trwania zawodów i turniejów zapewnione będzie zakwaterowanie oraz wyżywienie.

V. NAGRODY: Dla trzech najlepszych osób z każdej kategorii startowej przewidziane są nagrody rzeczowe.

VI. Informacje dodatkowe: Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych zawodów zaplanowanych w ramach projektu ukazywać się będą sukcesywnie na stronie www.łuczniczka.org.pl Dostępne są one również w biurze KSN „Łuczniczka” ul. Krasińskiego 3A w Bydgoszczy oraz u koordynatorów poszczególnych imprez.

Serdecznie zapraszamy Zarząd KSN „Łuczniczka” Bydgoszcz

Komunikaty:

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY bowling

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY showdown

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY szachy-warcaby