Jurku – spoczywaj w pokoju. | OKSWiM

Jurku – spoczywaj w pokoju.

Jurku – spoczywaj w pokoju.

 

Z przykrością informujemy, że dnia 6 grudnia 2020 odszedł od nas nasz przyjaciel, kolega, jak i wszechstronnie uzdolniony sportowiec – Jerzy Dołowy.
Jurek był związany z naszym Klubem od samego początku. Brał udział w pierwszym założycielskim Walnym Zebraniu, które odbyło się dnia 16.03.1994 r., na którym został wybrany na Członka Komisji Rewizyjnej. Od tamtej pory, był z nami związany zarówno jako działacz jak i zawodnik osiągający znaczące sukcesy i to w wielu dyscyplinach sportowych. Jurek zaczynał od brydżu sportowego i szachów, a następnie przez długie lata rywalizował w kręglach klasycznych, bowlingu i strzelectwie laserowym. Wielokrotnie stawał na podium i zdobywał medale na zawodach rangi Mistrzostw Polski.
Pożegnanie Jurka odbędzie się 11 grudnia 2020 w kaplicy przy ulicy Mariańskiej o godzinie 11.15. Msza Święta natomiast odbędzie się dnia 12 grudnia 2020 w sobotę w Katedrze świętego Jakuba o godzinie 10.00, po czym będziemy towarzyszyć Jurkowi w jego ostatniej drodze, na Cmentarzu Komunalnym w Dywitach.