Wyniki PMP w Strzelectwie Pneumatycznym-Łajs 2015 | OKSWiM

Wyniki PMP w Strzelectwie Pneumatycznym-Łajs 2015

Podczas, zakończonych w ostatni weekend 27-28.03.2015 r. w miejscowości Łajs, Półfinałów Mistrzostw Polski Niewidomych i Słabowidzących w Strzelectwie Pneumatycznym  w dwóch postawach: stojąc, leżąc, trzech zawodników naszego Klubu wywalczyło sobie udział w Finale MP w Ustce. W kategorii Kobiet KPN-40 / stojąc Kruk Bożena zajęła II miejsce, natomiast Szymańska Janina III miejsce. Postawa KPN-60 / leżąc poszła naszym zawodniczkom trochę gorzej, ale i tak nie przeszkodziło to im w awansie do Mistrzostw Polski: Kruk Bożena zajęła IV miejsce, a Szymańska Janina VII miejsce.

W kategorii mężczyzn KPN-60 / stojąc Miś Piotr zdeklasował konkurentów pobijając swój rekord życiowy w tej konkurencji osiągając wynik 611,1 pkt. i zajmując I miejsce. Natomiast w kategorii KPN-60 / leżąc mężczyzn Piotrek zajął V miejsce.

Debiutem na tych zawodach był występ naszej młodej zawodniczki Hillar Izabeli, która w konkurencji KPN-60 / leżąc osiągnęła wynik 588,4 pkt. zajmując IX miejsce, Życzymy Izie coraz lepszych wyników w kolejnych startach.