Trzy medale naszych drużyn strzeleckich! | OKSWiM

Trzy medale naszych drużyn strzeleckich!

Kolejne mistrzostwa i kolejne zwycięstwa!

Drużynowe Mistrzostwa Polski w strzelectwie pneumatycznym w dwóch postawach (stojąc i leżąc) zorganizowane były w Białymstoku w dniach 30.11.2017-03.12.2017.

Nasz klub jak zwykle godnie reprezentowała nasza zgrana ekipa. W skład męskiej drużyny wchodzili: Eugeniusz Barszczewski, Krzysztof Ruszkiewicz i Piotr Staszewski, natomiast żeńskiej: Bożena Kruk, Izabela Ruszkiewicz i Katarzyna Orzechowska.

Naszym zawodnikom udało się zdobyć trzy medale w tym dwa złota wywalczyli nasi chłopcy. Mimo komplikacji związanych z maskownicą u Piotra Staszewskiego, wypracował on wysoki wynik w konkurencji KPN 60 w postawie stojąc, co pozwoliło całej trójce na osiągnięcie znakomitego całkowitego rezultatu. W postawie leżąc, już bez komplikacji nasi panowie okazali się bezkonkurencyjni i dzięki temu, podobnie jak w roku ubiegłym, zostali najlepszą drużyną w naszym kraju w obu postawach.

Nasze dziewczyny zdobyły natomiast srebro w konkurencji KPN60 w postawie leżąc. Lepsze od nich okazały się jedynie reprezentantki klubu z Przemyśla.

W zawodach udział brały również niepełne składy, które także osiągały świetne wyniki. Na zakończenie przygotowano uroczystą kolację, podczas której zawodnicy mieli okazje świętować swoje zwycięstwa. Wszyscy goście bawili się wyśmienicie.

Wszystkim drużynom serdecznie GRATULUJEMY!

Wyniki:

komunikat DMP (1) wyniki

DMP 2017 kobiety DMP 2017 mężczyźni