Trzy medale na MP w strzelectwie pneumatycznym! | OKSWiM

Trzy medale na MP w strzelectwie pneumatycznym!

Podobnie jak w roku ubiegłym, tak i również w tym roku Indywidualne Mistrzostwa Polski niewidomych i słabowidzących w strzelectwie pneumatycznym w dwóch postawach odbyły się w gorącym Wrocławiu.

Na zawodach, które odbyły się w dniach 20-23.06.2019 nasz klub reprezentowała troje znakomitych zawodników: Barszczewski Eugeniusz, Zembrzuska Anita i Orzechowska Katarzyna. Pomimo trudnych warunków, z uwagi na wysoka temperaturę, nasi reprezentanci zdobyli aż trzy medale.

Nasz jedyny zawodnik Gienio Barszczewski zajął trzecie miejsce w postawie leżąc i tym samym wywalczył brązowy medal.

Natomiast Katarzyna, po zawziętych walkach finałowych wygrała dwa ZŁOTA, zarówno w postawie stojąc, jak i leżąc.

Niestety Anicie nie udało się zająć miejsca na podium, aczkolwiek w obu konkurencjach dostała się do finału i zajęła dobre szóste miejsce w postawie stojąc i siódme w postawie leżąc.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!