Półfinał MP – plan wykonany w 100% | OKSWiM

Półfinał MP – plan wykonany w 100%

SAMSUNG CSC

Piotr Miś i Eugeniusz Barszczewski

Na rozegranym w ostatni weekend (22-24.04.2016) w Dadaju Półfinale Mistrzostw Polski Niewidomych i Słabowidzących w strzelectwie pneumatycznym w postawie stojąc i leżąc, startowało sześcioro naszych zawodników i wszyscy wywalczyli awans do finałów. Najlepiej wypadł nasz nowy zawodnik Krzysztof Ruszkiewicz, który dwukrotnie zajął 1 miejsce, równie dobry występ zanotował Eugeniusz Barszczewski, który z kolei dwukrotnie był 3. Troszkę słabiej, ale także z awansem walczył Piotr Miś, czwarty w postawie stojąc i 10 w postawie leżąc.

SAMSUNG CSC

Krzysztof Ruszkiewicz

Najlepiej i najrówniej z naszych pań spisała się Bożena Kruk, która zajęła dwukrotnie 3 miejsce. Bardzo nierówno zaprezentowała się natomiast Izabela Hillar, która znakomicie spisała się w postawie stojąc zajmując 2 miejsce, w postawiło leżąc było już troszkę gorzej – 6 miejsce. Równo, wypadła także Janina Szymańska 4 w postawie stojąc i 5 w postawie leżąc. Wszystkie panie wywalczyły awans i to jest najważniejsze, a szczyt formy oby przyszedł na finały.