Pięć medali bowlingowców na MP! | OKSWiM

Pięć medali bowlingowców na MP!

Dziesięcioro zawodników wzięło udział w Eliminacjach do Mistrzostw Polski Niewidomych i Słabowidzących w bowlingu, które odbyły się w dniach 27-28.04.2018 roku w Łodzi. Dziewięcioro z nich awansowało do finału, który odbył się dzień później.

Niespodziewanie nasz mistrz Mieczysław Kontrymowicz został ograny i w kategorii B2 mężczyzn zajął „dopiero” 2 miejsce. Tym razem lepszy okazał się nasz inny zawodnik Stanisław Stopierzyński, który zdobył złoto. Wielkie gratulacje Stasiu!

Nasze dziewczyny zdobyły medale takiego samego koloru jak w roku ubiegłym. Zosia Sarnacka zdobyła srebrny medal, a Jola Pazurkiewicz brązowy medal.

Piąty medal dla naszego Klubu wywalczył Dominik Czyż, który zdobył brązowy medal.

Wielkie gratulacje dla wszystkich naszych reprezentantów!