Nasi reprezentanci zdominowali Puchar Polski w bowlingu! | OKSWiM

Nasi reprezentanci zdominowali Puchar Polski w bowlingu!

Dziewięcioro naszych zawodników wzięło udział w Pucharze Polski niewidomych i słabowidzących w bowlingu, który odbył się w dniach 26-27.10.2018 r. w Suwałkach.

Wszyscy nasi reprezentanci awansowali do finałów, w których spisali się znakomicie. Jerzy Dołowy w kategorii B1 mężczyzn zajął czwarte miejsce. Nasi panowie w pozostałych kategoriach obsadzili natomiast prawie całe podium. W kategorii B2 wygrał Mietek Kontrymowicz, drugi był Stasiu Stopierzyński, a na czwartym miejscu uplasował się Romek Rygiel. W kategorii B3 wygrał również nasz reprezentant Cezary Dybiński, drugi był Krzysztof Huszcza, a czwarty Dominik Czyż.

Nasze panie spisały się równie znakomicie. W kategorii B3 drugie miejsce zajęła Zosia Sarnacka, a trzecie Jola Pazurkiewicz.