Medale strzelców! | OKSWiM

Medale strzelców!

Medale strzelców!
W dniach 19-25.07.2021r w samym sercu Podlasia – Białymstoku odbyły się cykl mistrzostw w strzelectwie pneumatycznym osób niewidomych i słabowidzących. Drużynowe Mistrzostwa w dwóch postawach odbyły w dniach 20-21.07.2021r, a miksty w dniach 23-24.07.07.2021. Nasz klub reprezentowało pięcioro zawodników pod okiem trenera Dariusza Mendrzejewskiego. W zawodach tych brali udział: Barszczewski Eugeniusz, Kazberuk Edyta, Orzechowska Katarzyna, Staszewski Piotr i Zembrzuska Anita.
Nasze dziewczyny obroniły swój tytuł Drużynowych Mistrzyń Polski z ubiegłego roku i zdobyły dwa złote medale zarówno w postawie stojącej, jak i w postawie leżącej. Niestety w męskiej drużynie zabrakło trzeciego zawodnika, żeby zdobyć medal.
W drugiej części zawodów startowały nasze dwa miksty w składzie: 1 Orzechowska Katarzyna, Barszczewski Eugeniusz, w drugim duecie Kazberuk Edyta i Staszewski Piotr. Pierwszy duet, czyli Orzechowska Katarzyna i Barszczewski Eugeniusz w postawie stojącej zdobyli brązowy medal.
Natomiast w postawie leżącej Gieniu i Kasia po zaciętych bojach z parą z Przemyśla skończyli rozgrywki na czwartym miejscu.
Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy.