Medale na Pucharze Polski w laserze! | OKSWiM

Medale na Pucharze Polski w laserze!

W dniach 28.02-03.03.2019 r. w Iławie odbył się Puchar Polski Niewidomych i Słabowidzących w strzelectwie laserowym. Nasi reprezentanci zdobyli pokaźną liczbę medali.

Nasz klub reprezentowało siedmioro zawodników: Ruszkiewicz Krzysiek, Miś Piotr, Barszczewski Eugeniusz, Surdziel Maria, Orzechowska Kasia oraz debiutujący w strzelectwie laserowym Stach Teresa i Chmieliński Przemysław.

Wśród kobiet dwa srebrne medale zdobyła Kasia Orzechowska. Uzyskała je w kategorii pistolet i dwubój. Po raz pierwszy wystartowała na zawodach strzeleckich nasza nowa członkini- Teresa Stach. Niestety bez medalu, ale pierwsze koty za płoty.

Po raz pierwszy startował również Przemek, który jak na razie w strzelectwie dopiero raczkuje. Uzyskał bardzo obiecujący wynik i na następnych zawodach na pewno włączy się do walki o podium. Spośród mężczyzn dwa złota zdobył niezawodny Krzysiek Ruszkiewicz w kategorii pistolet i dwubój, natomiast w karabinie zajął drugie miejsce, przegrywając jedną dziesiątą z Czapskim Jarosławem- przedstawicielem klubu z Iławy.

Nasz Piotrek Miś również przywiózł trzy krążki, brązowy medal w karabinie, a srebra w pistolecie i dwuboju.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!