Dobry występ strzelców na Pucharze Polski! | OKSWiM

Dobry występ strzelców na Pucharze Polski!

W dniach 13-16.08.2021 r. we Wrocławiu odbył się Puchar Polski w strzelectwie pneumatycznym osób niewidomych i słabowidzących. Nasz klub reprezentowali Orzechowska Kasia i Barszczewski Eugeniusz.
Dwójka tych najbardziej aktywnych strzelców naszego klubu uzyskała świetne rezultaty. Eugeniusz w postawie stojącej zajął drugie miejsce, a w postawie leżącej trzecie miejsce. Natomiast Kasia w postawie stojącej kategorii B1 również zdobyła srebrny medal zaraz po Wiolecie Zarzeckiej, a w klasyfikacji Open Kobiet w tej postawie zajęła szóste miejsce. Z kolei w postawie leżącej w kategorii B1 Kasia zajęła pierwsze miejsce uzyskując 605.1 punktów.
Dziękujemy asystentowi Adamowi Kalecie, a wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!