Dobry występ naszych bowlingowców we Włocławku | OKSWiM

Dobry występ naszych bowlingowców we Włocławku

Dobry występ naszych bowlingowców we Włocławku.

Pierwszy turniej bowlingowy w Nowym Roku już za nami. Na zawodach, które odbyły się w dniach 10-13.01.2019 r. wystartowało siedmioro naszych zawodników.

Jak zwykle nasi reprezentanci zdominowali kategorię B2 mężczyzn: pierwsze miejsce zajął Mieczysław Kontrymowicz, a drugi był Stanisław Stopierzyński. W kategorii B3 również najlepszy był nasz zawodnik – Cezary Dybiński, a Dominikowi Czyżowi zabrakło jednego punktu, aby stanąć na podium, ostatecznie zajął 4 miejsce.

Świetnie jak zwykle spisała się również Zosia Sarnacka, która w kategorii B2 kabiet uplasowąła się na 2 miejscu. Natomaist w kategorii B1 swoje pierwsze kroki na torze stawiała Ewelina Milewska, która z obiecującym wynikiem zajęła 7 miejsce.

Serdeczne gratulacje wszystkim naszym zawodnikom i powodzenia następnych zawodach!