3 medale naszych drużyn na DMP w strzelectwie pneumatycznym | OKSWiM

3 medale naszych drużyn na DMP w strzelectwie pneumatycznym

20151023_095255

Już po raz szósty zorganizowane zostały Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących w strzelectwie pneumatycznym w postawach stojąc i leżąc. Odbyły się one w dniach 22-25 października 2015 roku w hotelu „Star-Dadaj”. W zawodach udział wzięło 9 męski i 6 żeńskich drużyn.

20151023_201615

Nasze panie w składzie: Hillar Izabela, Kruk Bożena i Szymańska wywalczyły dwa srebrne medale. Na szczególne słowa uznania zasługuje występ Izy, która dopiero drugi raz startowała w zawodach rangi mistrzowskiej, a osiągnęła znakomite wyniki. Serdeczne gratulacje dla całej damskiej drużyny.

20151023_202553

Niewiele gorzej spisali się nasi panowie w składzie: Barszczewski Eugeniusz, Kontrymowicz Mieczysław i Miś Piotr. W postawie stojąc wywalczyli brązowy medal, natomiast w postawie leżąc zajęli „najgorsze” czwarte miejsce. Także gratulujemy.