Zarząd | OKSWiM

Zarząd

Łożyński Piotr

Łożyński Piotr Prezes

Jest założycielem Klubu i jego prezesem od momentu powstania tj. 1994 r. Wspólnie z grupą pasjonatów sportu stworzył w Olsztynie jeden z najbardziej utytułowanych klubów zrzeszających osoby niewidome i słabowidzące w Polsce. Prywatnie jest również zawodnikiem, wielokrotnym medalistą mistrzostw Polski w szachach, brydżu i kolarstwie tandemowym.

Harkowski Marek

Harkowski Marek Wiceprezes

Jest związany z Klubem od samego początku. Przez szereg lat był naszym skarbnikiem. Opiekuje się sekcją pływacką, choć osobiście trzyma się raczej płytkiej wody. Kopalnia pomysłów i różnych inicjatyw. Prywatnie jest najlepszym masażystą w tej części świata i zapalonym bowlingowcem.

Kontrymowicz Mieczysław

Kontrymowicz Mieczysław Sekretarz

Mieciu jest naszym wybitnym zawodnikiem, który od początku istnienia Klubu zdobywa wiele medali w różnych dyscyplinach m.in.: bowlingu, kręglach klasycznych, strzelectwie laserowym i pneumatycznym oraz kajakarstwie. Ostatnim jego międzynarodowym sukcesem było zdobycie srebrnego medalu w drużynie podczas Mistrzostw Europy w kręglach klasycznych, które odbyły się w Chorwacji w 2016 roku. Obecnie opiekuje się w naszym Klubie sekcją bowlingową i kręglami klasycznymi.

Ruszkiewicz Krzysztof

Ruszkiewicz Krzysztof Skarbnik

Krzychu objął stanowisko skarbnika Klubu. Od niedawna jest członkiem naszego stowarzyszenia, a jego osiągnięcia w strzelectwie pneumatycznym już budzą podziw i zachwyt. Jest on członkiem kadry narodowej z wieloma sukcesami na koncie. W listopadzie 2016 roku na Mistrzostwach Świata, które odbyły się w naszym mieście zdobył złoty i dwa srebrne medale. W każdy wtorek i czwartek dla członków klubu prowadzi treningi ze strzelectwa laserowego. Zawsze służy swoją pomocą w kwestii informatyzacji i nowinek technologicznych. Uznawany jest za główne źródło informacji o nadchodzących wydarzeniach sportowych.

Kubicki Benedykt

Kubicki Benedykt Członek Zarządu

Pan Benek jest członkiem Zarządu Klubu, który bardzo chętnie bierze udział w strzelectwie laserowym i osiąga w nim bardzo dobre wyniki. Prywatnie jest zapalonym ogrodnikiem, który każdą wolną chwilę spędza na swojej działce.

 

Organem kontrolnym w naszym Klubie jest Komisja Rewizyjna. Jej obecni członkowie są związani z Klubem od samego początku, czuwają, aby nie było żadnych nieprawidłowości. W bieżącej kadencji w skład Komisji wchodzą same kobiety: przewodniczącą jest Krystyna Krajewska, zastępcą przewodniczącego Bożena Kruk, a Członkiem Komisji Alicja Bielecka.