XIX Hetman Tandem Cup – dobry występ naszych tademów | OKSWiM

XIX Hetman Tandem Cup – dobry występ naszych tademów

Już po raz XIX w Lublinie odbył się Międzynarodowy Kolarski Wyścig Tandemów o Puchar Marszałka Lubelszczyzny (30.04.-02.05.2016r.). Nasz Klub reprezentowały 4 tandemy: trzy męskie i jeden kobiecy. Nasi zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, co pozwala z optymizmem patrzeć na nadchodzący sezon.

Nasze dziewczyny Anna Duzikowska i Natalia Morytko jechały bardzo równo i w końcowej klasyfikacji zajęły znakomite 2 miejsce.

DSC_0507

Pierwsze z lewej – Natalia Morytko i Anna Duzikowska (OKS „Warmia i Mazury”)

Nasz najbardziej doświadczony zawodnik Piotrek Kołodziejczuk jadąc z pilotem Oskarem Stabno potwierdził swoją klasę zajmując w klasyfikacji generalnej, podobnie jak nasze dziewczyny, 2 miejsce.

DSC_0512

Pierwsi z lewej: Piotr Kołodziejczuk i Oskar Stabno (OKS „Warmia i Mazury”)

Znakomicie spisali również nasi pozostali zawodnicy – debiutanci Edward Sartanowicz i Mateusz Szerszeń ukończyli zawody na świetnym 5 miejscu, a Piotr Soćko z Bartłomiejem Klucznikiem uplasowali się tuż za nimi na 6 miejscu.