Puchar „Warmii i Mazur” w bowlingu – nasi opanowali podium! | OKSWiM

Puchar „Warmii i Mazur” w bowlingu – nasi opanowali podium!

Nasi zawodnicy nie byli gościnni dla reprezentantów innych klubów. W większości kategorii zdominowali podium i zdobyli większość pucharów.

Jedynie w kategorii B1, żaden z naszych zawodników nie stanął na podium, Jurek Dołowy zajął bowiem czwarte miejsce – do podium zabrakło jedynie 5 punktów.

W kategorii B2 kobiet najlepiej z naszych reprezentantek wypadła Ewa Wiśniewska, zajmując 2 miejsce. Nasi panowie natomiast opanowali całe podium, pierwszy był Stasiu Stopierzyński, drugi Mietek Kontrymowicz, a trzeci Romek Rygiel.

W kategorii B3 oddaliśmy pozostałym zawodnikom tylko jedno miejsce na podium. Wśród kobiet triumfowała Zosia Sarnacka, a druga była Jola Pazurkiewicz. Panowie spisali się jeszcze lepiej, pierwszy był Czarek Dybiński, drygi Dominik Czyż, a trzeci Krzysztof Huszcza.

Warty odnotowania jest świetny wynik Czarka Dybińskiego, który w swojej szóstej grze uzyskał wynik 298 punktów! Gratulacje Czarku, życzymy maksa!