Półfinał Mistrzostw Polski w strzelectwie laserowym – wyniki | OKSWiM

Półfinał Mistrzostw Polski w strzelectwie laserowym – wyniki

Siedmioro naszych zawodników wzięło udział w Półfinale Mistrzostw Polski Niewidomych i Słabowidzących w strzelectwie laserowym, które odbyły się w Ustce w dniach 4-7.09.2015 r. Na podium nasi reprezentanci stanęli sześciokrotnie. Najlepiej zaprezentowała się Bożena Kruk, która zajęła drugie miejsce w konkurencji karabinu, pistoletu oraz w dwuboju. Znakomity występ zaliczyła debiutująca na zawodach laserowych Izabela Hillar która zajęła odpowiednio 4 miejsce w konkurencji karabinu, 3 miejsce w konkurencji pistoletu oraz 3 miejsce w dwuboju. Nasza trzykrotna mistrzyni z ubiegłego roku Janka Szymańska była odpowiednio: 5 karabin, 6 pistolet i 4 w dwuboju, natomiast Barbara Dołowy: 7 karabin i pistolet, a 6 miejsce w dwuboju. Wszystkie nasze panie wywalczyły awans do finałów Mistrzostw Polski.

Wśród panów, Piotr Miś był odpowiednio: 6 karabin, 12 pistolet oraz 10 dwubój, Benedykt Kubicki: karabin 2 miejsce (najlepsze naszych zawodników), 15 pistolet, 11 dwubój, a Eugeniusz Barszczewski 7 karabin, 11 pistolet i 9 dwubój. Dwóch pierwszych awansowało do finałów.

Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom!