Ogólnopolski Turniej w kręglach, Gostyń – wyniki | OKSWiM

Ogólnopolski Turniej w kręglach, Gostyń – wyniki

W dniach 22-25.03.2018 r. w Gostyniu odbył się IV Ogólnopolski turniej niewidomych i słabowidzących w kręglach klasycznych. Nasz Klub reprezentowało sześcioro zawodników, w tym trzy kobiety w kategorii B3: Zofia Sarnacka, Alicja Bielecka i Krystyna Krajewska, oraz trzech mężczyzn: Mieczysław Kontrymowicz i Stanisław Stopierzyński w kategorii B2, oraz Dominik Czyż w kategorii B3.

Spośród pań najlepiej wypadła Zosia Sarnacka, która zajęła 5 miejsce, Ala Bielecka była 12, a Krystyna Krajewska uplasowała się na 17 miejscu.

Zdecydowanie najlepiej wypadli nasi panowie w kategorii B2, w której Mieczysław Kontrymowicz, jak zwykle, zajął 1 miejsce, natomiast na najniższym stopniu podium stanął Stanisław Stopierzyński. Nasz ostatni reprezentant Dominik Czyż w kategorii B3 zajął 8 miejsce.

Wszystkim naszym zawodnikom gratulujemy udanych zawodów!