Nasi strzelcy poza podium na MP w 3 postawach. | OKSWiM

Nasi strzelcy poza podium na MP w 3 postawach.

Troje naszych reprezentantów wzięło udział w Mistrzostwach Polski Niewidomych i Słabowidzących w Trzech Postawach, które odbyły się w Ustce w dniach 7-10 października 2016r.

Najlepiej spisała się Kruk Bożena, która z niewielką stratą do podium zajęła 5 miejsce w kategorii kobiet.

Również piąty był Barszczewski Eugeniusz, jednak jego strata do podium była juz znacznie większa. Nasz drugi zawodnik Miś Piotr był dopiero 12.

Wyniki:

kopia-wyniki-imp-w-strzelectwie-pneumatycznym-w-trzech-postawach

Jednocześnie odbyły się Ogólnopolskie Zawody w postawie stojąc, na których nasi zawodnicy spisali się znacznie lepiej.

Najsłabszy z naszych reprezentantów na MP w trzech postawach Miś Piotr, tym razem uzyskał najlepszy wynik. W finale kategorii mężczyzn zajął drugie miejsce. Do finału awansował również Eugeniusz Barszczewski i zajął w nim 7 miejsce.

Kruk Bożena niestety i tym razem znalazła się poza podium, zajmując czwarte miejsce w finale kobiet.