Krzysztof Ruszkiewicz ze złotem MŚ! | OKSWiM

Krzysztof Ruszkiewicz ze złotem MŚ!

mistrzostwa_logo(1)Po dwóch srebrnych medalach, Krzysztof Ruszkiewicz wywalczył w końcu także złoto! W ostatnim dniu rywalizacji okazał się najlepszy w konkurencji trzech postaw 3×40.

Mistrzostwa Świata Osób Niewidomych i Słabowidzących w strzelectwie pneumatycznym zakończył zatem z dorobkiem trzech medali, jeden złoty i dwa srebrne i został tym samym najlepszym zawodnikiem całych zawodów.

15003430_1688088208171071_4900944193458144648_o

Krzysztof Ruszkiewicz (OKS „Warmia i Mazury”)

Pozostali nasi zawodnicy najlepiej zaprezentowali się w postawie stojąc, kiedy to Piotr Miś i Izabela Ruszkiewicz awansowali do finału, odpowiednio mężczyzn i kobiet. Zajęli w nim szóste miejsca, co jest doskonałym wynikiem biorąc pod uwagę rangę zawodów.

Eugeniusz Barszczewski najlepiej wypadł natomiast w konkurencji trzech postaw, kiedy zajął 11 miejsce, a Mieczysław Kontrymowicz w postawie leżąc gdzie był 16.

Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom, dziękujemy za walkę, oby te Mistrzostwa były dla Was motywacją do dalszej pracy!